logo
دقیقه

پر سودترین ارز دیجیتال ساعتی

پر سودترین ارز دیجیتال ساعتی
7 بهمن 1402

پر سودترین ارز دیجیتال ساعتی چیست؟ بازار ارزهای دیجیتال یکی از پر نوسان‌ترین بازارهای مالی جهان است. این نوسانات فرصت‌های زیادی را برای کسب سود فراهم می‌کند، اما ریسک زیادی را نیز به همراه دارد. یکی از روش‌های کسب سود از نوسانات ارزهای دیجیتال، ترید ساعتی است. ترید ساعتی به معنای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در بازه زمانی یک ساعته یا کمتر است. برای موفقیت در ترید ساعتی، باید ارز دیجیتالی را انتخاب کنید که نوسانات بالایی داشته باشد. نوسانات بالای قیمت به معنای این است که فرصت‌های بیشتری برای کسب سود وجود دارد.

تعریف ارز دیجیتال ساعتی

برای کسب سود بالا در سرمایه گذاری ارز دیجیتال می توانید از مشاور ارز دیجیتال مستر سرمایه کمک بگیرید. چندین بار در روز، معامله‌گران ارز دیجیتال را در معاملات ساعتی یا معاملات کوتاه مدت می‌خرند و می فروشند. این افراد برای حرفه­ای شدن در این بخش نیاز به تمرین زیادی دارند و باید دانش تخصصی کافی در مورد جنبه‌های سودآور تجارت ارز دیجیتال کسب کنند.

به طور معمول، این فروش‌ها در همان روز شروع و به پایان می‌رسد. با این رویکرد، معامله‌گر هر روز برای چند ساعت بهترین ارز دیجیتال را برای معاملات روزانه معامله می‌کند. به طور معمول، پرکاربردترین تایم فریم ها یک ساعت، چهار ساعت و پانزده دقیقه هستند.

ارائه ارز دیجیتال با بیشترین نوسان برای معاملات ساعتی

در آموزش سرمایه گذاری در ارز دیجیتال معامله‌گرانی که مایل به پذیرش ریسک بیشتری هستند، می‌توانند از معاملات ارزهای دیجیتال سود بیشتری کسب کنند. ارزهای دیجیتال با نوسان بالا اغلب نوسانات قیمت روزانه قابل توجهی را تجربه می‌کنند. حتی اگر برخی افراد این را مشکل ساز می‌دانند، معامله‌گران روزانه و ساعتی فرصت‌های زیادی دارند.

ارائه ارز دیجیتال با بیشترین نوسان برای معاملات ساعتی

ارائه ارز دیجیتال با بیشترین نوسان برای معاملات ساعتی

بیت کوین (BTC)، پرنوسان‌ترین ارز دیجیتال

در حال حاضر امکان سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال وجود دارد، اما بیت کوین با ارزش‌ترین و بی‌ثبات ترین دارایی دیجیتال است. از زمان آغاز به کار سکه بیش از یک دهه پیش، با نوسانات قابل توجهی به افزایش خود ادامه داده است. بیت کوین به دلیل توانایی آن برای رسیدن به بالاترین سطح خود، به عنوان بزرگترین پول دیجیتال برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت در نظر گرفته می‌شود.

بیشتر بخوانید  سرمایه گذاری طلا یا سکه کدام بهتر است ؟

شیبا اینو ، بی‌ثبات‌ترین میم‌کوین برای ترید

شیبا اینو به دلیل نوسانات قیمت نامنظم و غیرقابل پیش بینی، سکه ایده آل برای معاملات ساعتی است. در عرض چند روز یا حتی چند ساعت، می‌توانید موفقیت های غیرقابل تصوری را با معاملات ساعتی این memecoin ثبت کنید. بزرگترین ارز دیجیتال، SHIB، به دلیل نوسانات شدید آن که خطر از دست دادن دارایی را افزایش می‌دهد، انتخاب عاقلانه ای برای سرمایه گذاری های بلندمدت نیست.

آلتکوین‌های بسیار فرار و امیدوارکننده، سولانا (SOL)

سولانا در لیست ارزهای دیجیتال با بیشترین نوسان در رتبه بالایی قرار دارد. با وجود این‌که از ابتدای ماجراجویی توانسته مسیر صعودی خود را حفظ کند، در طول مسیر تعدیل‌های قیمتی متعددی صورت گرفته است. این تغییرات قیمت تا حدی با جهت کلی بازار و با تحولات و رویدادهای قابل توجه توضیح داده می‌شود. صعود نشانه SOL را می توان به تغییرات و پیشرفت‌های سودمند، از جمله مشارکت با سایر مشاغل و ادغام فناوری‌های رمزنگاری پرکاربرد نسبت داد.

ارز ایده آل برای معاملات ساعتی اتریوم (ETH

اگرچه اتریوم یکی از شناخته شده‌ترین ارزهای دیجیتال و دومین ارز پرارزش در بازار است، اتریوم به دلیل نوسانات قیمت در این لیست قرار دارد. بهترین تکنیک معاملاتی روزانه می‌تواند به شما کمک کند تا از فراز و نشیب‌های این ارز به خوبی بهره مند شوید. اتر به طور مداوم حتی از ناگهانی‌ترین کاهش قیمت ها بازگشته است و برای رسیدن به بالاترین سطح جدید در نمایشی بی‌نظیر از سرسختی مبارزه کرده است.

ریپل (XRP)، توکن ارزان قیمت و پر سودترین ارز دیجیتال ساعتی

ریپل در حال حاضر یکی از پر نوسان‌ترین دارایی‌ها و بهترین ارز برای معاملات ساعتی به دلیل سه معیار مهم است. اولین مورد، ادامه اختلاف حقوقی با SEC است که تأثیر قابل توجهی بر قیمت XRP و هم‌چنین روحیه بازار دارد. عملکرد کلی بازار دوم است، به ویژه زمانی که روند در حال تغییر است. در نهایت، قیمت XRP به شدت تحت تأثیر رشد مداوم شبکه ریپل، به ویژه افزودن شرکای جدید قرار خواهد گرفت. این توکن هشتمین ارز دیجیتال با ارزش در جهان است و اکنون 85 درصد کمتر از بالاترین رکورد خود در ژانویه 2018 معامله می شود.

بیشتر بخوانید  سکه چه قدر گران می شود؟

تولید درآمد غیرفعال، یونی سواپ

UniSwap محبوب‌ترین صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال است و UNI رمز ارز بومی این پلتفرم است. این توکن به هیچ وجه برای معامله‌گرانی که ریسک گریز هستند انتخاب مناسبی نیست، زیرا کاملاً بی‌ثبات است و مانند بسیاری از دارایی‌های دیجیتال دیگر در فهرست بهترین ارزها برای معاملات ساعتی، همیشه از تحلیل‌های فنی پیروی نمی‌کند.

در حال حاضر، ارزش بازار توکن 85 درصد کمتر از اوج خود در سال 2021 است. معامله‌گران ساعتی و کوتاه مدت به دلیل این نوسانات و حجم معاملات روزانه نسبتاً بالا، فرصت زیادی برای کسب درآمد دارند. علاوه بر این، استخرهای نقدی آن امکانات تولید درآمد غیرفعال برجسته ای را برای سرمایه گذاران ارائه می‌دهد.

تولید درآمد غیرفعال، یونی سواپ

تولید درآمد غیرفعال، یونی سواپ

دوج کوین (DOGE)، رمزارز پرنوسان با حمایتگرهای بزرگ

یکی از شناخته‌شده‌ترین و با ارزش‌ترین ممکوین‌های موجود، Dogecoin نام دارد و مانند سایر ارزهای رمزنگاری شده، بیشترین ارزش خود را از اشتیاق سرمایه‌گذاران و روحیه عمومی بازار و هم‌چنین افراد مشهور به دست می‌آورد. این سکه یکی از بی‌ثبات ترین سکه‌ها و بهترین گزینه برای معاملات ساعتی به دلیل همه این عوامل است.

بیت کوین کش( BCH پر سودترین ارز دیجیتال ساعتی

بیت کوین کش یکی از بهترین ارزها برای معاملات ساعتی به دلایل مختلف است. بی‌ثبات ترین نوسانات قیمتی را می‌توان توسط این ارز تجربه کرد و می‌توان تصور کرد که ارزش آن در یک لحظه به شدت تغییر کند. حجم معامله هر روز BCH نشان می‌دهد که تعداد زیادی از سرمایه گذاران به خرید این توکن فکر می‌کنند. پس از این همه سال، بیت کوین کش نشان داده است که یک ابتکار عملی انعطاف پذیر و قابل اجرا است. علاوه بر این، در برابر سقوط مکرر ارزهای دیجیتال انعطاف پذیر بوده و پتانسیل رشد بسیار بیشتری را دارد.

بیشتر بخوانید  قبل از شروع سرمایه گذاری چه نکاتی را باید بدانید؟

 

سخن پایانی پر سودترین ارز دیجیتال ساعتی

پر سودترین ارز دیجیتال ساعتی چیست؟ ترید ساعتی ارزهای دیجیتال یک روش معاملاتی پر ریسک است که می‌تواند منجر به کسب سودهای بالا یا ضررهای سنگین شود. برای موفقیت در این روش معاملاتی، باید عوامل مختلفی مانند نوسانات قیمت، حجم معاملات، عمق بازار، تیم توسعه‌دهنده و آینده پروژه را در نظر بگیرید. هم‌چنین، باید از ابزارهای مدیریت ریسک مانند حد ضرر و حد سود استفاده کنید و فقط مقداری پول که می‌توانید از دست دادن آن را تحمل کنید، در معاملات خود سرمایه‌گذاری کنید. برای سرمایه گذاری در سکه، ارز دیجیتال و آموزش سرمایه گذاری در طلا می توانید با تیم مستر سرمایه همراه باشید.

سوالات متداول پر سودترین ارز دیجیتال ساعتی

  1. پر سودترین ارز دیجیتال ساعتی کدام است؟

هیچ پاسخ قطعی برای این سوال وجود ندارد، زیرا بهترین ارز دیجیتال ساعتی به عوامل مختلفی از جمله استراتژی معاملاتی، میزان ریسک‌پذیری و بودجه فرد بستگی دارد.

  1. آیا ترید ساعتی ارزهای دیجیتال روشی مطمئن برای کسب سود است؟

ترید ساعتی ارزهای دیجیتال می‌تواند یک روش پر سود برای سرمایه‌گذاری باشد، اما مهم است که قبل از شروع، خطرات آن را درک کنید. ترید ساعتی یک فعالیت پر ریسک است و ممکن است منجر به از دست دادن سرمایه شود.

  1. آیا ارزهای دیجیتال نامنظم باعث سرمایه گذاری سودآور می‌شوند؟

حتی نامنظم‌ترین ارز مجازی در سال 2023 برای تجارت و سرمایه گذاری سودآور خواهد بود. اما یکی از ویژگی های ضروری و منحصر به فرد این بازار، نوسانات ارزهای دیجیتال است. معامله‌گران می‌توانند به لطف همه این فراز و نشیب‌ها سرمایه گذاری کنند و درآمد کسب کنند.

امتیاز دهید

هجده − 5 =