logo

مشاور ارز دیجیتال (ترید، هولد، استکینگ، ماینینگ)

اگر شما به در بازار ارز دیجیتال فعالیت دارید شاید تا کنون از خود پرسیده باشید که مشاور ارز دیجیتال کیست؟ 

و چرا داشتن مشاور آموزش سرمایه گذاری در  ارز دیجیتال امری ضروری برای فعالان بازار ارز دیجیتال تبدیل شده است؟

برای تجارت پرسود در بازار ارزهای دیجیتال با ما همراه باشید.

تماس با ما

مشاور ارز دیجیتال آقای سرمایه در چه حوزه هایی به شما کمک می‌کند؟

 • مشاوره ایجاد ریگ ماینینگ
 • مشاوره مدیریت سبد دارایی های ارزهای دیجیتال
 • مشاوره ایجاد کیف پول، صرافی ها و نکات مهم آن
 • مشاوره کسب درآمد از استکینگ ارزهای دیجیتال

برای مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید

برای گرفتن مشاوره تخصصی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، ترید هولد، استکینگ و ماینینگ با ما تماس بگیرید.

همین امروز برای استفاده از مشاوره سرمایه گذاری و کسب سود در بازار ارزهای دیجییتال با ما تماس بگیرید و آینده مالی خود را رقم بزنید.

تماس با ما

بازار ارز دیجیتال چیست؟

در ابتدا بهتر است با تاریخچه رمز ارز آشنا شویم!

بحران مالی سال 2008 که در آمریکا اتفاق افتاد باعث ورشکستگی و ازبین رفتن سرمایه هزاران نفر شد و این انگیزه‌ای بود تا قشر محروم و کم برخوردار جامعه به فکر پولی باشند که غیر دولتی بوده و امکان تورم در آن وجود نداشته باشد؛ همچنین بسیار امن بوده و امکان تقلب در آن وجود نداشته باشد، بنابراین این ایده به تولید اولین ارز دیجیتالی یعنی بیت کوین توسط  ساتوشی ناکاموتو انجامید.

حال بیش از ده سال از تولید اولین بیت کوین گذشته است و این رمز ارز دیجیتالی به غول بازار رمز ارز تبدیل شده است و علاوه بر بیت کوین چندین رمز ارز دیگر پدید آمده که هر کدام دارای قیمت خاص خود می‌باشند و طرفداران خاص خود را دارند. بازار ارز دیجیتال بستری برای معامله رمز ارز های دیجیتال است که افراد مختلف از سراسر دنیا بدون محدودیت زمانی در آن فعال هستند.

مشاور ارز دیجیتال چیست؟

بازار ارز دیجیتال بازاری پر تب و تاب با رقبای هوشمند است بنابراین برای آشنایی با محدودیت‌های معامله، اخلاق معامله‌گری و نوسانات بازار لازم است از مشاوری خوب و باتجربه کمک بگیرید.

مشاور ارز دیجیتال یا مشاور رمز ارز، فردی است که دارای دانش و تجربه در زمینه ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل و غیره است و به افراد یا شرکت‌ها کمک می‌کند تا در مورد سرمایه‌گذاری، معاملات و مدیریت ریسک در این بازار‌ها مشورت و راهنمایی کند. 

مشاور به مشتریان خود در زمینه انتخاب و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، تحلیل بازار، استراتژی‌های معاملاتی و موثر، امنیت و حفاظت از دارایی‌ها، مدیریت ریسک و سایر مسائل مربوط به این حوزه کمک کنند.

 
مشاوره ارزهای دیجیتال

بازار ارز دیجیتال یکی از بازارهای سرمایه گذاری است که با توجه به مزایایی که دارد توانسته طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کند و بعضی متخصصین و جامعه شناسان بر این باورند که ارز دیجیتال پول رایج در آینده خواهد بود!

اما این بازار هم مثل دیگر کسب و کار‌ها با رعایت نکات درست می‌تواند از شما فردی ثروتمند بسازد یا با پیروی از قوانین و باور‌های غلط سرمایه شما را ازبین ببرد! شما در هر حال به دریافت مشاوره ارز دیجیتال نیاز دارید چون این بازار به شدت گسترده و حساس نسبت به اتفاقات پیرامونی است! در واقع شما با داشتن مشاور ارز دیجیتال به نوعی، کسب و کار خود را بیمه خواهید کرد!

مشاور ارز دیجیتال آقای سرمایه در چه حوزه هایی به شما کمک می‌کند؟

 • مشاوره برای خرید، تعمیر و نصب
 • تجهیزات سخت افزاری استخراج رمز ارز
  مشاوره برای بررسی و انتخاب کیف پول مناسب
 • مشاوره برای راه اندازی استخر استخراج و کلیه روش های استخراج ارز دیجیتال
 • مشاوره خرید و فروش ارز‌های دیجیتال
 • بررسی سیاست های عملیاتی
 • مشاوره با توجه به مدت زمان و سرمایه‌ی شما

مشاور ارز دیجیتال از چه طریقی به تحلیل بازار می‌پردازد؟

مشاورین رمز ارزهای دیجیتال از طریق راه های مختلفی به تحلیل رقبا و بازار ارز دیجیتال می‌پردازند که ما دو روش تحلیل بازار ارز دیجیتال را به طور خلاصه به شما خواهیم گفت:

روش اول: تحلیل بنیادی در پیش بینی بازار ارز دیجیتال

این نوع تحلیل معمولا برای پیش بینی روند بازار در بلند مدت به کار گرفته می شود و این روش برای پیش بینی های کوتاه مدت کارایی لازم را ندارد بنابراین سرمایه گذاران و معامله گرانی که با هدف کوتاه مدت وارد بازار ارز دیجیتال شده اند و یا قصد دارند در کوتاه مدت اقدام به جبران ضررهای احتمالی و نوسان گیری نمایند استفاده نخواهد شد چون این نوع تحیل نیاز به اطلاعاتی در طی مدت زمانی طولانی دارد.

در این نوع تحلیل مشاور ارز دیجیتال و یا معامله‌گر به بررسی تمامی عوامل تاثیر‌گذار بر هدف پرداخته و مطابق آن نتیجه گیری می‌کند و در واقع می‌توان گفت که در این نوع تحلیل تمامی عوامل سیاسی، اقتصادی، بین المللی و مالی که بر ارزش یک ارز دیجیتال موثر بوده و باعث شده تا این نوع رمز ارز در جایگاه و قیمت کنونی قرار گیرد را نیز بررسی کرده و تحلیل می‌کند.

جالب است بدانید تحلیل بنیادی برای انواع بازار های مالی مثل: بازار بورس، بازار ارز و… مورد استفاده قرار میگیرد با این تفاوت که هدف پروژه متفاوت است. به دلیل پیچیده بودن تحلیل بنیادی و نیاز به داشتن اطلاعات زیاد و دانستن تاریخچه ی یک نوع رمز ارز، کمک گرفتن از مشاور ارز دیجیتال به شما پیشنهاد می‌شود.

روش دوم: تحلیل تکنیکال در پیش بینی بازار ارز دیجیتال

این نوع تحلیل برعکس روش بنیادی برای بازه های کوتاه مدت مورد استفاده قرار میگیرد و برای بازه های بلند مدت نمی‎تواند پیش بینی دقیق و قابل اتکایی را ارائه دهد. بنابراین افرادی که قصد سرمایه گذاری های بند مدت در بازار ارز دیجیتال را دارند از این نوع تحلیل برای روند بازار استفاده نمی‌کنند.

تحلیل تکنیکال برعکس روش تحلیل قبل که گفته شد، به عوامل تاثیرگذار و مهمی که بر قیمت یک ارز دیجیتال نمی‌پردازد و فقط به تاریخچه حجم معاملات و پیش بینی قیمت آن در آینده توجه دارد.

درواقع تحلیلگران تکنیکال بر این باور هستند که قیمت و حجم معاملات یک متغیر بر اساس یک الگوی تکرار شونده تغییر کرده و تنها با به دست آوردن این روند می‌توان قیمت رمز از را در آینده پیش بینی کرد.

در تحلیل تکنیکال تاکید زیادی بر روانشناسی بازار و انتظارات مردم و تاثیر آن بر روند بازار داشته و معامله گران عقیده دارند انتظارات مردم از روند آینده بازار باعث میشود تا قیمت انواع ارزهای دیجیتال و حجم معاملات دستخو تغییر شود بنابراین این نوع تحلیل توجه زیادی بر احساسات افراد جامعه در برخورد با بازار ارز دیجیتال دارد.

قوانین معامله در بازار رمز ارز چیست؟

قوانین معاملاتی یکی از ابهامات افرادی است که به تازگی در حوزه ارز دیجیتال اقدام به فعالیت نموده‌اند. به دلیل نوپا بودن این بازار هنوز برخی کشورها قوانین مشخصی برای معالات ارز دیجیتال در نظر نگرفته‌اند و کشورمان ایران هم قوانین کلی درباره‌ی استخراج رمز ارز‌ها و معاملات آنها ارائه نموده است که باعث سردرگمی برخی معامله گران شده است و جالب است بدانید صرافی‌ها نیز محدودیت‌هایی دارند و برخی صرافی‌ها در ایران اقدام به فعالیت نمی‌کنند. همچنین تبدیل ریال به ارز دیجیتال کمی مشکل بوده و وجود مشاور ارز دیجیتال در این مواقع به کمک شما خواهد آمد تا بدون دردسر اقدام به معامله و تبادل نمایید.

مراحل مبادله ارز دیجیتال به چه صورت است؟


برای مبادله ارز دیجیتال شما نیاز به یک حساب کاربری دارید که این حساب کاربری می‌تواند به صورت رمز ارزی یا دلاری باشد که برای ساخت آن می‌توانید از مشاور ارز دیجیتال کمک بگیرید.

شما برای فروش باید بازار هدف خود را شناسایی کرده و با توجه به نوسانات اخیر و اتفاقات رخ داده و مقررات دولتی اقدام به فروش نمایید؛ همچنین شما نیازمند داشتن یک صرافی معتبر هستید تا در بستر آن به فعالیت بپردازید. لازم به ذکر است انتخاب صرافی مناسب و ایمن جزو جدا نشدنی از معاملات رمز ارزی موفق است.

صرافی های داخل ایران:

در مهر ماه سال 1396 با مسدود شدن حساب ایرانیان در یکی از سایت‌های آنلاین صرافی خارجی و بلوکه شدن دارای این افراد، صرافی‌های ایرانی شروع به فعالیت نمودند. صرافی‌های داخلی متعددی وجود دارند که انتخاب صرافی معتبر یکی از دغدغه های هریک از معامله‌گران است و جالب است بدانید هر یک از صرافی ها امکانات متفاوتی نسبت به یکدیگر ارائه می‌دهند و از تنوع بالایی برخوردار هستند اینجاست که مشاور ارز دیجیتال با دانشی که در اختیار دارد می‌تواند شما را راهنمایی کند تا با توجه به شرایط خود بهترین صرافی را انتخاب نمایید.

صرافی ارز دیجیتال

محدودیت صرافی ها به چه صورت است؟

بعضی صرافی‌ها به محض اینکه متوجه شوند که شما در ایران زندگی می‌کنید حساب شما را مسدود خواهند کرد و دارایی شما بلوکه خواهد شد؛ بنابراین وجود شخصی مطمئن که هنگام سختی‌ها و محدودیت‌ها کنار شما باشد ضروریست همچنین مشاور ارز دیجیتال خوب به شما صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی را معرفی خواهد کرد تا با آرامش خاطر مبادلات رمز ارزی خود را انجام دهید.

مبادله رمز ارز هنگام نوسانات ارزی:

یکی دیگر از مشکلاتی که در جلوی راه معامله‌گران ایرانی وجود دارد، نوسانات دلار و سایر ارز‌های رایج بین المللی است.این مشکل زمانی خود را نشان می‌دهد که ارز مورد نظر بیشترین افزایش قیمت را داشته باشد. با افزایش نرخ ارز شما برای تهیه دلار به سرمایه بیشتری نیاز دارید و در این هنگام است که با بهره گیری از مشاوری خوب فرصت‌ها را بسنجید و در بهترین زمان اقدام به خرید نمایید.

نوسانات بازار ارز دیجیتال:

بازار ارز دیجیتال درست مثل بازار طلا و سکه در نوسان است و طبیعی است طی نوسانات بازار ارز دیجیتال سرمایه شما هم دچار تغییر شده، افزایش یا کاهش یابد،بنابراین نباید به یکباره تمامی سرمایه خود را وارد این بازار نمایید. شما باید با مقداری از سرمایه‌ی خود شروع به معامله نموده تا اگر در اثر این نوسانات سرمایه خود را از دست دادید ضرر هنگفتی نبینید و اگر بازگشت سرمایه شما زمان برد دچار مشکل نشوید.

خرید ارز دیجیتال چگونه است؟

نحوه خرید ارز دیجیتال چگونه است؟

روش‌های متفاوتی برای خرید ارز دیجیتال وجود دارد که یکی از این روش‌ها کمک گرفتن از یک صرافی معتبر داخلی یا خارجی می‌باشد که صرافی‌های داخلی به دلیل امکان پرداخت مستقیم ریال و دریافت ارز دیجیتال مطابق سرمایه، گزینه‌ی راحت‌تر و در دسترس‌تری هستند اما باید توجه نمایید که هر صرافی مورد اعتماد نیست!

البته قبل از خرید ارز دیجیتال لازم است تا برای داشتن حساب کاربری کیف پول اقدام کنید و سپس آدرس کیف پول خود را به صرافی داده تا ارز های خریداری شده را به آن منتقل نمایند. همچنین می‌توانید در این صرافی‌ها ارز های دیجیتال خود را به فروش گذاشته و معادل ارزش آن ریال دریافت نمایید.

آیا امکان خرید کالا و یا خدمات با ارز دیجیتال وجود دارد؟

امکان خرید با ارز دیجیتال توسط برخی فروشگاه‌های دنیا مثل: آمازون، مایکروسافت و.. وجود دارد اما این فروشگاه ها بسیار محدود هستند و در ایران این فروشگاه ها شعبه ندارند. بعضی وبسایت ها هم هستند که می‌توانید با پرداخت ارز دیجیتال، سهام و اوراق بهادار خریداری نمایید و برخی سایت ها  هم وجود دارند که با پرداخت بیت کوین می‌توانید به خیریه‌ها کمک کنید و یا بلیط سفر و یا هتل رزرو نمایید.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال با کمک مشاور ارز دیجیتال:


مشاوران ارز دیجیتال با کمک سابقه و تجربه و روش‌های تحلیلی می‌توانند به شما برای خرید ارز دیجیتال یاری برسانند به طوری که آنها با بیان کردن احتمال رشد قیمت یک نوع رمز ارز و یا احتمال نوسانات و افت قیمت رمز ارزی دیگر موجب حفظ سرمایه‌ی شما شده و از ضرر و زیان احتمالی جلوگیری می‌نمایند.

مشاوران ارزدیجیتال می‌توانند با قاطعیت درباره مدیریت ریسک و حفظ پول شما اظهار نظر کنند.

پرفروش ترین ارز دیجیتال چه نوع رمز ارزی است؟

بیت کوین با بالاترین قیمت و سنگین‌ترین معاملات روزانه با اختلاف نسبت به سایر رقبای خود پرفروش‌ترین ارز دیجیتال است و با رشد باورنکردنی 25000 درصدی که از سال 2011 میلادی داشته توانسته تا مخاطبین بسیاری را به خود جذب نماید و بعد از بیت کوین، اتریوم، تتر و بی ان بی جزو پرفروش ترین ارز‌های دیجیتالی هستند.

تماس با تیم مستر سرمایهجهت مشاوره در زمینه ارز دیجیتال، طلا و سکه روی دکمه زیر کلیک کنید و با مشاورین مستر سرمایه صحبت کنید.تماس با پشتیبانی