logo

مشاوره استخراج اتریوم و کسب درآمد از آن

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مانند اتریوم و استخراج آن یکی از راه های کسب درآمد است که تنها با قدرت تفکر و تسلط بر روش معاملات ارز دیجیتال امکان پذیر است و شما می توانید با مشاوره استخراج اتریوم با نکات آن به طور کامل آشنا شوید.

در واقع آموزش سرمایه گذاری در ارز دیجیتال و اتریوم مهارتی است که باید آموخت.

البته برای کسب بیشترین سود باید درک روانشناختی خوبی از رفتار بازار داشت، با نمادهای مختلف آشنا بود، از نحوه و زمان خرید و فروش توکن و سکه و شرایط خاص آگاهی کامل داشت که برای این کار مشاوره استخراج اتریوم بسیار موثر است.

تماس با ما

مزایای استفاده از مشاوره استخراج اتریوم و ارز دیجیتال

 • خطاهای نصب را کاهش می دهد و ایمنی را بهبود می‌بخشد.
 • راندمان بهتر را در پی خواهد داشت و با اطمینان پیش خواهید رفت.
 • اطلاعات دقیق در مورد ارزهای دیجیتال و دستگاه های استخراج
 • حداکثر کردن سود حاصل از استخراج دیجیتال
 • کمک به مقایسه ابزارهای استخراج و عملیات آن ها
 • به مدیریت سخت افزار استخراج ارز دیجیتال کمک می کند

مشاوره استخراج اتریوم بصورت تلفنی

همین امروز برای استفاده از مشاوره استجراج اتریوم (ماینینگ اتریوم)ی و کسب سود در بازار ارزهای دیجییتال با ما تماس بگیرید و آینده مالی خود را رقم بزنید.

تماس با ما

چه کسانی به مشاوره استخراج ارز دیجیتال نیاز دارند؟

 1. افرادی که می خواهند تفاوت بین سخت افزار و نرم افزار استخراج ارز دیجیتال را بدانند و بر اساس آن خرید کنند.
 2. افرادی که یک دستگاه سخت افزار ارز دیجیتال خریداری کرده اند و می خواهند اطلاعات دقیقی در مورد فرآیند استخراج گام به گام داشته باشند.
 3. افرادی که می خواهند اطلاعات دقیقی در مورد هزینه برق مصرفی، یخچال و لوازم خانگی بسته به میزان برق مصرفی به دست آورند.

اتریوم چیست؟

اتریوم چیست؟

جالب است بدانید که خالق اتریوم، در 17 سالگی با بیت کوین آشنا شد و از آن زمان شروع به نوشتن برای مجله بیت کوین کرد و پیشنهاداتی برای بهبود آن ارائه کرد. اما از آنجایی که این درخواست ها برآورده نشد، تصمیم گرفت ارز دیجیتال خود را ایجاد کند. در سال 2015، اتریوم به بازار معرفی شد و به تدریج مشاوره استخراج اتریوم گسترش یافت.

اتریوم در واقع یک بلاک چین است و ارز دیجیتال اصلی آن اتر (ETH) است. اتریوم مرورگر و زبان برنامه نویسی و سیستم پرداخت خود را دارد.

این بلاک چین هیچ کنترل کننده مرکزی و واحدی ندارد و به طور داوطلبانه توسط سیستم های رایانه ای هزاران کاربر در هر گوشه از جهان کنترل می شود. این کاربران تراکنش های اتریوم و قراردادهای هوشمند را در شبکه تأیید می کنند.

به عبارت ساده، مشتق فرآیند حل معادلات پیچیده ریاضی است و ماینرها از زمان کامپیوتر و قدرت پردازشی خود برای حل این معادلات استفاده می کنند. برای اطلاعات بیشتر شما می توانید از مشاوره استخراج اتریوم کمک بگیرید.

روش استخراج اتریوم

حتما به این نکته دقت داشته باشید که شما برای استخراج اتریوم به موارد زیر نیاز دارید:

 • سخت افزار مناسب
 • نصب نرم افزار ماینینگ
 • سخت افزار مناسب
 • نصب نرم افزار ماینینگ
 • مشاوره استخراج اتریوم
 • زمان کافی برای بررسی و بازنگری فرآیند

اول از همه، باید بررسی کنید که آیا استخراج اتریوم برای شما ارزش دارد یا خیر. آیا پاداش هایی که از استخراج اتریوم دریافت می کنید برای شروع استخراج کافی است؟

فراموش نکنید که در دنیای بلاک چین و ارزهای دیجیتال، هر کسی مسئول منابع خود است. بنابراین، لازم است از کیف پول خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت گم شدن رمز کیف پول یا آسیب دیدن دستگاهی که برنامه در آن نصب شده است، بتوانید دارایی های خود را بازیابی کنید. برای این کار استفاده از مشاوره استخراج اتریوم را دست کم نگیرید.

تا به امروز، دسترسی به میلیون ها دلار سرمایه صرفاً به دلیل پشتیبان گیری های بی دقت از بین رفته است. به عنوان پشتیبان، کیف پول ها معمولاً مجموعه ای از ۱۲ یا ۲۴ کلمه انگلیسی را به کاربر نشان می دهند تا در مکانی امن یادداشت کنند. بنابراین، با این کلمات، کاربر به راحتی می تواند به دارایی های خود در هر کیف پول دیگری دسترسی داشته باشد.

عوامل زیادی از جمله قیمت اتر و قیمت برق به طور مستقیم بر سودآوری این فعالیت تأثیر می گذارد. اگر مجموع توان مصرفی کارت های گرافیک و هزینه های برق را در ماشین حساب ماینینگ وارد کنید، می توانید سود این عملیات را به صورت لحظه ای محاسبه کنید. برای این کار مشاوره استخراج اتریوم بسیار موثر است.

استخراج اتریوم در ایران

توجه داشته باشید که استخراج بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال تنها با اخذ مجوز کار از وزارت صنعت، معدن و تجارت و با تایید دولت امکان پذیر است. در واقع دروزارتخانه وظیفه صدور مجوز را به شرکت مناطق آزاد واگذار کرده است.

هم چنین در برخی شهرها محدودیت هایی برای اجرای واحدهای ماینینگ ارز دیجیتال وجود دارد. این واحدها تا تهران تنها 120 کیلومتر، تا اصفهان 50 کیلومتر و با سایر مراکز استان 30 کیلومتر فاصله دارد. برای آگاهی کامل از این محدودیت ها از مشاوره استخراج اتریوم استفاده کنید.

تامین برق می تواند با اخذ انشعاب در شبکه سراسری و یا احداث نیروگاه خارج از شبکه سراسری انجام شود، البته پرداخت برق متقاضیان با استفاده از میانگین هزینه برق صادراتی به قیمت نیم بها محاسبه خواهد شد. برنامه ای که توسط وزارت نیرو ایجاد و ابلاغ شد. اما طبق همین قانون، استخراج ارزهای دیجیتال در ساعات اوج مصرف ممنوع است.

نکته مهم دیگر این تصمیم این است که مراکز تولید ارز دیجیتال به‌عنوان واحدهای تولیدی صنعتی تلقی می‌شوند و تحت قانون مالیات‌ها تنظیم می‌شوند، اما اگر ارز دیجیتال خود را پس بگیرند و پول بدهی را به ایران برگردانند، مالیات آن ها صفر می‌شود.

ماینیننگ اتریوم

الگوریتم استخراج اتریوم

توجه داشته باشید که ارزهای دیجیتال از الگوریتم های اجماع متفاوتی برای عملیات خود استفاده می کنند. برای اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره استخراج اتریوم استفاده کنید.

الگوریتم اجماع شامل الگوریتم اثبات کار و الگوریتم اثبات سهام می شوند و بسیار مهم هستند.

 هم بیت کوین و هم اتریوم در استفاده از الگوریتم های اثبات مفهوم در بازار ارزهای دیجیتال پیشگام بودند. در الگوریتم اثبات کار، کاربر برای حضور در شبکه و کسب درآمد باید قدرت پردازش کامپیوتر خود را در اختیار شبکه قرار دهد.

استخراج کننده اتریوم

جالب است بدانید که از نظر فنی، هر کسی می‌تواند اتریوم را استخراج کند. 

استخراج این ارز دیجیتال به دانش فنی مانند استخراج بیت کوین نیاز ندارد. 

بنابراین، هرکسی که مراحل راه اندازی ریگ ماینینگ را بداند و بتواند ریگ را به شبکه اتریوم متصل کند، می تواند ماینر اتریوم شود. اما حتما پیش از این کار از مشاوره استخراج اتریوم استفاده کنید.

 

مشکلات استخراج اتریوم

استخراج اتریوم، مانند اکثر استخراج ارزهای دیجیتال، چالش ها و فرصت های متعددی دارد. اگرچه ماینینگ به دلیل افزایش قیمت اتریوم همچنان یک تجارت سودآور است، قبل از شروع هر کسب و کاری باید از مشکلات آن آگاه باشید. این موضوع برای اتریوم و بیت کوین نیز صادق است. مشاوره استخراج اتریوم شما را به طور کامل با این مشکلات آشنا می کند.

استخراج ارزهای دیجیتال معمولاً گران است. اگر می خواهید اتریوم را به صورت قانونی و با قدرت ماینینگ استخراج کنید، باید حدود 900 تومان به ازای هر کیلووات ساعت بپردازید.

این هزینه معمولا به صورت ماهانه محاسبه می شود و البته بسته به مدل دستگاه شما متغیر است. اما به یاد داشته باشید که هر چه دستگاهی که خریداری می کنید قدرتمندتر و سودآورتر باشد، مصرف برق آن نیز بیشتر می شود.

ماشین های استخراج اتریوم نیز بخشی از درآمد شما را تولید می کنند. گرافیک های استخراج اتریوم چندان ارزان نیستند و به خصوص با پیشرفت تکنولوژی، همیشه در حال تغییر هستند.

بنابراین، اگر بخواهید دستگاه خود را با تعداد هش های موجود در شبکه به روز کنید، هزینه های ماینینگ نیز افزایش می یابد. با مشاوره استخراج اتریوم می توانید این مشکلات را کاهش دهید.

هکرها همیشه یک قدم جلوتر از فناوری های امنیتی هستند. اگر به اندازه کافی از اموال و سیستم کامپیوتری خود مراقبت نکنید. ممکن است با حملات cryptojacking مواجه شوید و ارزهای دیجیتال شما به سرقت برود. حملات به مرورگرهای رایانه تنها در سال 2017، 31 درصد افزایش یافته است.

ایده اولیه ارزهای رمزپایه جداسازی و حذف قدرت مدیریت پول از دست برخی منابع مانند بانک ها بود. اما با گذشت زمان و روی آوردن افراد بیشتر ، توسعه تجهیزات استخراج قوی تر و بهتر ضروری شد.

البته فناوری ساخت این دستگاه ها و پلتفرم ها در اختیار شرکت های خاصی قرار می گیرد. این موضوع کاملا بر خلاف مفهوم تمرکززدایی ارز دیجیتال است. اگرچه اتریوم با استفاده از کنترل تصویر کمی وارد این فرآیند شده است، اما همچنان با این خطر مواجه است. برای اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره استخراج اتریوم استفاده کنید.

بنابراین، لطفاً قبل از ورود به استخراج اتریوم، از تمام چالش‌هایی که شما و شبکه با آن مواجه خواهید بود را بدانید. خرید و فروش را با دانش کامل شروع کنید تا به شما و شبکه شما کمک کند و در نهایت درآمدی سالم و مطمئن کسب کنید.

 
تماس با تیم مستر سرمایهجهت مشاوره در زمینه ارز دیجیتال، طلا و سکه روی دکمه زیر کلیک کنید و با مشاورین مستر سرمایه صحبت کنید.تماس با پشتیبانی